Кошик
195 відгуків
Ремкомплекти та прокладки від виробника ТМ "АЛЬТЕРНАТИВА"
+380985985999

Гідророзподільники

Гідророзподільники.

 

Робота практично всієї сучасної сільськогосподарської, будівельної, гірничодобувної та іншої техніки ґрунтується на гідросистемах. В основі цих систем лежить робота гідравлічної рідини, а керують цією рідиною гідророзподільники. Від якості гідророзподільника заздрості якість роботи всієї гідросистеми. Тому до питання придбання треба ставитися відповідально. Ми пропонуємо якісні і надійні гідророзподільники від виробника. У нас ви знайдете розподільники багатьох модифікацій: гідророзподільник Р80-3/4-222, гідророзподільник Р26.685.000(.001), гідророзподільник Р160-3/1-222 та інші.

Гідророзподільники діляться на кілька видів: кранові, струменеві, золотникові, клапанні і типу «сопло-заслінка».

Головне достоїнство струменевих розподільників це низька чутливість до забруднення робочої рідини, яка обумовлена відсутністю рухомих частин.

У гидрораспределителях типу « сопло-заслінка» застосовується принцип системи гідравлічних подільників тиску.

Саме широке застосування в гідроприводі знайшли кранові розподільники. Їх запірний елемент у вигляді плоского поворотного крана або у вигляді кульової, циліндричної, конічної пробки.

Золотникові розподільники широке застосування знайшли в гідроприводі за рахунок високої надійності в роботі, простоті виготовлення та компактності. Вони використовуються при істотно більших витрат, ніж кранові розподільники і при досить високих показниках тиску (до 32 МПа).

 

Основним недоліком золотникових розподільників вважаються витоку, з-за яких неможливо утримати в нерухомому стані гідродвигун під навантаженням. Як альтернативу золотниковым гидрораспределителям розглядають клапанні. Хоча вони і більші за розміром і вагою в порівнянні з золотниковим, але дозволяють герметично перекривати гідролінії. Такі гідророзподільники найчастіше застосовують в гідросистемах, в яких необхідно забезпечити високу герметичність.

Крім гідророзподільників у нас ви можете знайти такі товари:

- гідронасоси шестеренні

- запчастини до сівалці СУПН-8; СЗ-3.6 А,5.4; СЗТ-6; РПЛ-6

- колінвал мотоцикла МТ

- насоси водяні

- муфти зчеплення

- насоси дозатори

- набори ГТВ

- набори прокладок двигунів, мостів, КПП

- багато що інше

Будь-який товар від ТМ Альтернатива це гарантія якості та надійності. Ми працюємо з більшістю країн пострадянського простору. Вибір способу оплати і доставки залишаємо за покупцем.

Телефонуйте з нами приємно і вигідно працювати!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: