Кошик
195 відгуків
Ремкомплекти та прокладки від виробника ТМ "АЛЬТЕРНАТИВА"
+380985985999

Ремкомплеты пускового двигуна ПД

 

Ремкомплекти пускового двигуна ПД

 

ТМ Альтернатива пропонує якісні ремкомплекти пускового двигуна ПД. Ці двигуни призначені для запуску дизельних (тракторних) двигунів. З їх допомогою тракторний двигун можна завести в будь-яку погоду. Пускові двигуни довговічні в роботі, цьому сприяє необмежений пусковий резерв, надійність в роботі і попередній прогрів. У двигунах для пуску є пускові пристрої, які і складають систему пуску. Ці пристрої можна розділити на дві категорії; головні – спеціалізовані для прокручування колінчастого вала двигуна, і допоміжні – які забезпечують більш легке прокручування та одержання перших спалахів.

У тракторних дизельних двигунах широко застосовується пуск за допомогою пускового карбюраторного двигуна. Через трансмісію до колінчатого вала дизельного двигуна передається обертання від пускового двигуна, який разом з трансмісією автоматично відключається від дизельного після його включення.

Пускові двигуни встановлюються на самохідних шасі, трактори, і зернозбиральних комбайнах.

Крім цих ремкомплектів ви можете придбати у нас наступне;

- Ремкомплекти компресора КАМАЗ, ЗИЛ, МТЗ

- Бризковики, подушки двигуна і кабіни, грибки для шин

- Ремкомплекти ГТВ

- Запчастини до сівалці

- Насоси дозатори

- Муфти зчеплення

- Рвт, розривна муфта, штуцера

- багато що інше

У ремкомплект пускового двигуна ПД входять всі необхідні запчастини для якісного та швидкого ремонту. Комплектація складено на підставі каталогів складальних одиниць вузлів і агрегатів тракторів. Для збереження кількості і якості, комплектуючих набір упакований в міцну фірмову упаковку, на якій наклеєна етикетка зі штрих кодом та логотипом компанії. Це в свою чергу захищає товар від підробок.

Купуючи ремкомплекти від ТМ Альтернатива, ви гарантовано отримуєте якісний товар за прийнятною ціною.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2