Кошик
195 відгуків
Ремкомплекти та прокладки від виробника ТМ "АЛЬТЕРНАТИВА"
+380985985999

Виробництво паронітових прокладок під замовлення!!!!

Виробництво паронітових прокладок під замовлення!!!

 

ТМ Альтернатива приймає заявки на виробництво паронітових прокладок під замовлення. Ми працюємо як з великими підприємствами, так і з індивідуальними замовниками. Замовивши прокладки у нас, ви отримаєте вироби високої якості. Роботи виконуються на установках промислової плоттерною різання, що дозволяє отримувати прокладки будь-якої складності і конфігурації. Ми працюємо як за стандартами, так і по кресленнях замовника. Компанія виробляє так само ремкомплекти ГТВ, набори прокладок двигунів, мостів, КПП, ремкомплекти водяних насосів. При виготовленні використовується тільки високоякісна сировина. При виробництві паронітових прокладок застосовується пароніт ПОН (загального призначення), пароніт ПМБ (маслобензостійкий), безазбестовий пароніт (найбільш безпечний для людей).

Пароніт випускається листами товщиною до 6мм. Механічній обробці, різанні, рубанні, піддається легко. Відповідно з нього легко можна вирізати прокладки будь-якої конфігурації.

Паронітові прокладки застосовують для ущільнення роз'ємів різних насосів, двигунів внутрішнього згоряння, компресорів, нерухомих «гладких з'єднань, трубопроводів, з'єднань «виступ-западина», «шип-паз» та ін.

Паронітові прокладки володіють рядом переваг, і мають відмінні технічні характеристики. Завдяки цьому їх часто застосовують на підприємствах хімічної та нафтової промисловості, а так само в трубопроводах з агресивними середовищами.

Крім гумотехнічних виробів у нас можна придбати наступні товари:

- бризковики, подушки двигуна і кабіни, грибки для шин

- запчастини до тракторів

- муфти зчеплення

- запчастини до сівалці СУПН-8; СЗ-3.6 А,5.4; СЗТ-6; РПЛ-6

- гідронасоси шестеренні

- гідророзподільники

- і багато іншого.

Вивчивши попит на нашу продукцію, фахівці компанії сформували найбільш оптимальний асортимент. Для ремонту двигуна або іншого вузла будь автотехніки завжди потрібні певні матеріали, типу ущільнювальних кілець, сальників, шайб, прокладок тощо. Комплектацію наборів складено на підставі каталогів складальних одиниць вузлів і агрегатів тракторів.

Купуючи вироби від ТМ Альтернатива, ви гарантовано отримуєте якісний товар за прийнятною ціною.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: